VELIKONOCE V DIVADLE BROADWAY

Umělci z muzikálu Mýdlový princ oslavili Velikonoce s dětmi z dětských domovů z cele České republiky. Do divadla se sjelo na 250 dětí, které nejen zhlédly představení ale také měly možnost nahlédnout do zákulisí a na závěr se s umělci vyfotit na památku.
A jak tráví známé osobnosti Velikonoce na to jsme se zeptali Sagvana Tofiho, Terezy Kostkové a Olgy Lounové.
Sagvan Tofi tráví již několik let velikonoce s rodinou na chalupě za Prahou." Myslím si, že je to tak nejlepší, moje holky nazdobí vajíčka, napečou dobroty a připraví pro malé koledníky pomlázku. Mám pětiletou dceru a ta letos poprvé s neteřemi půjde koledovat, tak se na to moc těším".
Tereza Kostková vnímá Velikonoce jako takovou renesanci. " Miluji jaro, je to pro mne nejkrásnější roční období. Začínám velkým jarním úklidem včetně terasy, pak si krásně vyzdobíme byt a s Toníčkem nabarvíme vajíčka. Když nám to počasí dovolí, moc rádi jezdíme na výlet, třeba na nějaký hrad nebo zámek. Tonda bude letos poprvé s kamarády koledovat. Věřím, že si užije spousty legrace.
Olga Lounová tráví Velikonoce u rodičů. " Jsme poslední dům ve vesnici, takže jsou u nás Velikonoce vždy hodně veselé. Mamka udělá řízky a připraví pohoštění pro malé i velké koledníky. Pro děti nachystáme pomlázku, ve které nechybí hračky, sladkosti a také malovaná vajíčka , která maluji já. Po celém domě i zahradě máme schovaná kinder vajíčka, která dětem nadělil zajíček a která si musí najít samy.

Copyright © Divadlo Broadway 2014 • Kontakt: info@divadlo-broadway.cz
Mýdlový princ - muzikál