CD a vinylová deska MÝDLOVÝ PRINC

Kromě samotné hudební komedie Mýdlový Princ, si pro Vás Divadlo Broadway připravilo také unikátní CD a LP Mýdlový princ s nejznámějšími hity Václava Neckáře. Na tomto výjimečném projektu se podíleli přední čeští umělci, Karel Gott, Petr Janda, Marta Jandová, Jaromír Nohavica, Ewa Farna, Josef Vojtek, Janek Ledecký, Sagvan Tofi,Václav Noid Bárta, Petr Kolář, Adam Mišík, David Deyl.

A jak nápad vzniknul a proč vyjde i vinyl, jsem se zeptala pana producenta Oldřicha Lichtenberga.

Mám Vaškovy písničky moc rád. Jako malý kluk jsem je rád poslouchal a jako starý pán je poslouchám pořád. Oslovil jsem ty, které mám rád a kterých si vážím a to i velmi mladou generaci, takže uslyšíte Karla Gotta, Jarka Nohavicu, Josefa Vojtka, Janka Ledeckého, Sagvana Tofiho ale i Ewu Farnou, Adama Mišík a další. Výběr byl na nich samotných a jedná se jen o písně, které jsou součástí muzikálu. Moc mě potěšilo zjištění, že Václav má mezi hudebníky opravdu velký respekt, že jeho písničky znají a mají rádi, protože jsem se u nikoho nesetkal s odmítavou reakcí.
A proč vinylová deska ?
Václav je přesně symbolem doby, kdy vycházely vinylové desky běžně. Vzhledem k tomu, že letos oslaví 50 let na hudební scéně, chceme jemu a jeho písním tímto vzdát hold. Vyjádřit, že si ho moc vážíme, což se líbilo i interpretům, kteří se na desce podíleli.
Snažíme se, aby deska vyšla souběžně s premiérou i když je to jiný projekt, pro který plánujeme samostatný křest.

Copyright © Divadlo Broadway 2014 • Kontakt: info@divadlo-broadway.cz
Mýdlový princ - muzikál